Pousada Tucanus
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Airconditioning |
Pousada Tucanus Campo Verde hotel bevindt zich op ongeveer 20 minuten lopen van de Caverna Aroe-Jari en Gruta da Lagoa Azul in Campo Verde en is voorzien van een winkelgebied. Bij het hotel met uitzicht op de patio wordt voor gasten dagelijks een continentaal buffet ontbijt geserveerd.
Dit hotel is op een klein stukje lopen van Museu da História de Campo Verde gelegen.
Pousada Tucanus beschikt over 15 kamers uitgerust met een patio en een balkon. Privébadkamers zijn inbegrepen bij de kamers.
Iedere dag wordt er een heerlijk ontbijt in de eetzaal geserveerd. Gasten kunnen van Braziliaanse snacks en uitgebreide maaltijden genieten in Churrascaria e e Cambará, gelegen op circa 1 km afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cachoeira Da Martinha650 m
- Caverna Aroe-Jari e Gruta da Lagoa Azul1,1 km
- Assembleia de Deus1,5 km
- Museu da História de Campo Verde1,2 km
- Martinha Waterfall1,1 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Gratis WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- 24 uur bewakingsdienst
- Koffiebar
- Brandblussers
Horeca
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Diensten
- Roomservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Patio
- Tuinmeubelen
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Pousada Tucanus hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 15 minuten om in het stadscentrum van Pousada Tucanus hotel te komen. - 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij Pousada Tucanus hotel parkeren?
Pousada Tucanus hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Pousada Tucanus hotel uitchecken?
Klanten van Pousada Tucanus hotel moeten klaar zijn om om 12:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Pousada Tucanus hotel?
De gemiddelde kamerprijs in Pousada Tucanus hotel is $47. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.